Opis nieruchomości
MAKLER POLECA
Do sprzedania mieszkanie na Błoniu o powierzchni 35m.Mieszkanie do remontu usytuowane na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym.Lokal ma możliwość zrobienia drugiego niezależnego pokoju.Posiada balkon.Czynsz 350 zł.Miejscówka idealna tereny spacerowe ,rowerowe, park, rynek, komunikacja miejska w bardzo bliskiej odległości.
ZAPRASZAM NA PREZENTACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Więcej informacji udzielę telefonicznie oraz przy prezentacji.
Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.